Pitypang Vendégház

Az agárdi Pitypang Vendégház igazi nyaraló, mert otthonos, aranyos és pihentető. Csendes utcában van, gyalogosan mégis öt perc alatt minden fontosabb hely megközelíthető: a tó, az üzletek és az éttermek.
Felszerelt konyha, külön étkezőhelyiség, 2 külön bejáratú kis szoba, fedett terasz, pihenőudvar és zárható biciklitároló teszi családbaráttá, gyermekbaráttá és biciklibaráttá a Pitypang Vendégházat. Az idei komplett belső felújításnak köszönhetően teljesen új, tiszta, kedves élettér várja a vendégeket. Igény szerint baba- vagy gyerekfelszerelést biztosítunk (utazóágy, etetőszék, kiskád, játékok, könyvek…)
A Velencei-tó a forró és a hűvösebb napokon is változatos, aktív időtöltést kínál. A Pitypang Vendégházhoz közel eső szabad strand mellett a Pop Strand is sétatávolságra található, rosszabb időben pedig az Agárdi és a Velencei Termálfürdő várja az úszni vágyókat.
Gyerekekkel nagyszerű program a Gárdonyi Géza Emlékház, és a mellette található Rönkvár, ami az egri vár kicsinyített mása. A foci-és teniszpályákkal tarkított erdei futópályás Parkerdő szintén Agárd egyik büszkesége. A kerékpárosok tó-körüli túrákat tehetnek, sőt a déli parton a régi bicikliút mellett kipróbálhatják az idén tavasszal átadott, a tavat egészen közelről megközelítő, romantikusabb utat is.
A vízisportok kedvelői szörfözhetnek, evezhetnek, a közeli Velencén wakeboard-pálya is működik. Kirándulások is színesíthetik a nyaralást: (a teljesség igénye nélkül) érdemes megnézni a dinnyési fertő madárvilágát, áthajókázni a pákozdi katonai emlékhelyekre, végigjárni a Velencei-hegység számos túraútvonalát, a sukorói arborétumot, a székesfehérvári belvárost és a Bori várat, vagy a martonvásári kastélyparkot is. Esténként koncertek és szabadtéri büfék, teraszos éttermek adnak igazi nyaralás-érzést a vendégeknek.
A Pitypang Vendégház árai:
Készpénzzel és SZÉP kártyával (OTP, MKB, K&H) is fizethet nálunk.A nyaralót éjszakánként 20.000 Ft-ért veheti igénybe, maximum 5 fő itt-tartózkodása esetén.
Az ár nem tartalmazza az idegenforgalmi adót, ami Gárdonyban 430 Ft/fő/éj (gyerekeknek és felsőoktatási intézményben tanulóknak ingyenes).
A foglalási díj rendszerint a lefoglalt időszak költségének 25%-a, átutalva.